Tugboat 4500 fiyatı özellikleri çeşitleri

Tugboat Evo 4500

Tütün ürünleri içerisinde yer alan seçeneklerden birisi olaran Tugboat 4500, daha basit ve daha güçlü bir kullanıcı deneyimi için geliştirilmiştir. Yei bir örgü bobinine sahip olan bunürün tek kullanımlık bir pod vape içerir. Her Tugboat EVO Tek Kullanımlık kiti içerisinde müşterilere 10mL %5 (50mg) salt nikotin sıvısı ile doldurulmuş ek ürün gönderilir. Tugboat 4500 cihaz başına yaklaşık llarak 4500 nefes sağlayan dahili 850mAh kapasitede pil ile çalışır.

 

Tugboat 4500

İçer​​​​​​iğinde bir çok farklı ürünler barındıran serinin genel adı olarak nitelendirilebilir. Tugboat 4500 elektronik sigara kullanan kişilerin en çok tercih ettikleri markalardan birisidir. Düğmesiz bir tasarım sunan Tugboat 4500 solunduğunda etkinleştirilebilen bir tasarıma sahiptr. Çıkarılabilir damla ucu gerektiği durumlarda kullanıcı tarafından temizlenebilir. Ayarlanabilir olan döner hava akışı kontrolü sayesinde kişisel tercihinize bağlı olarak daha yüksek miktarda ya da daha az miktarda duman ve aroma sağlayan bir üründür.

 

Tugboat 4500 Özellikleri

​​​Tugboat serisi içerisinde yer alan ürünlerin genel özellikleri;

-Önceden doldurulmuş olan 10ml içerikli Dahili Pod

-Boyut (mm): 25 x 111

-%5 oranında nikotin

-4500 Puf’a kadar yaklaşık çekim

-Pil Kapasitesi : 850mAh

-Ayarlanabilir hava akışı kontrolü şeklinde sıralanabilir. Bu özellikler bir elektronik sigarada olması gerekenden daha fazladır. Bu nedenle kullanıcı deneyimi açısından geri dönüşler olumlu yönde olur.

 

Tugboat 4500 Çeşitleri

Tugboat 4500 serisi içerisinde yer alan ürünler çeşitlilik gösterir. Bunlar;

-Cool Mint Serisi: Serin Nane

-Mango Melon Serisi: Mango ve Kavun

-Watermelon Bubble Gum Serisi: Karpuz ve Sakız

-Strawbeey Mango Serisi: Çilek ve Mango

-Bahamama Mamas Serisi: Portakallı Kokteyl

-Tropical Ice Serisi: Tropical meyveler ve buz

-Hawaiian Fruit Serisi: 7 farklı aromatik lezzet

-Strawberry Banana Serisi: Çilek ve Muz şeklindedir. Tugboat 4500 serisi içerisinde yer alan farklı ürün seçeneklerine firmamızın resmi web adresi üzerinden erişim sağlayarak dilediğinizi satın alabilirsiniz.

 

Tugboat 4500 Nasıl Alınır?

Tugboat 4500 serisi içerisinde yer alan elektronik sigaralardan herhangi birini satın almak için web sitemizi ziyaret etmeniz ve üyelik oluşturmanız yeterlidir. Satın alacağınız ürünü sepete attıktan sonra ödeme ekranında yer alan kart bilgileri girilerek ödemeniz tamamlanır. Firmamız güvenilir bir şekilde hizmet verdiği için siparişiniz en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir ve belirttiğiniz adrese gönderilir.

 

Tugboat 4500 Satın Alma

Elektronik sigara kullanıcılarının en çok tercih ettikleri marka ve seri olan Tugboat 4500 yüksek doyum oranı ile kullanıcılara beklentilerinin çok üzerinde bir deneyim sağlar. Tugboat 4500 ürünlerini satın almak için firmamız tercih ederek siz de güvenilir hizmet anlayışımızdan yararlanabilirsiniz. Seri içerisinde yer alan bütün ürünler resmi satış sitemizde bulunur ve sizlerin ilgisine sunulur. Tugboat 4500 güvenilir ödeme yöntemleri aracılığıyla web sitemizden satın alınabilir ve özenli bir şekilde paketlemesi yapılarak en kısa sürede size ulaştırılır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vozol - puff - vozol
vozol 20000 vozol 10000 vozol neon 10000 vozol 12000
İletişime Geçin!
İletişime Geçin!
Elf Bar Türkiye
Merhaba siparişler sadece web site üzerinden alınmaktadır, Sürat kargo ile 1 gün sonra gönderim sağlanmaktadır. Uzaklığa göre 3-4 gün içinde teslim edilmektedir. Kapıda Nakit yada Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz . Kargo takip numarası sms olarak 1 gün sonra gelmektedir.