Vozol 2200 fiyatı özellikleri çeşitleri

Vozol 2200

Elektronik sigara satışı yapan şirketimizin resmi web sitesinde yer alan serilerden birisi Vozol 2200 olarak bilinir. Tek kullanımlık elektronik sigara kiti olarak web sitemizde bu serinin bir çok ürününe denk gelebilmeniz mümkün olur.

Güvenilir ödeme yöntemlerimiz sayesinde dilediğiniz gibi alışveriş yaparak sizlere aldığınız ürünleri en kısa sürede ulaştırmak için elimizden geleni yapmaktayız.

Vozol 2200 Özellikleri

​​​Vozol 2200 serisinin içinde yer alan kullanım kiti özellikleri kapsamında kullanıcı maksimum verim elde eder. Kitin özellikleri ise;

  • Gıda sınıfı bağımsız sıvı kabından üretilmiş olması
  • Kullanıcılar için daha sağlıklı olması
  • Etiketli dairesel borusu sayesinde ergonomik ağızlık bulundurması
  • 1100mAh dahili pil ile çalışması
  • Yaklaşık 2200 puf ‘vaping bulundurması

Benzersiz ve yaratıcı grafiti desenleri ile üretilmiş olması şeklinde sıralanabilir. Vozol 2200 serisi içerisinde yer alan ürünlerin klasik elektronik sigaralara oranla daha değişik bir tasarıma sahip oldukları görülebilir. Müşterilerimiz dilediği ürünü alarak kendilerini yansıtma imkanı bulurlar.

Vozol 2200 Fiziksel Parametreleri

Vozol 2200 elektronik sigara serisi içerisinde yer alan ürünlerin fiziksel parametreleri kullanıcılar açısından önemlidir. Bunlar incelendiği zaman Vozol 2200 serisinin içinde yer alan ürünlerin;

  • Boyut: Ø20 x 114,5 mm
  • Kapasite: 6.5ml
  • Nikotin İçeriği: %5(FDA) / %2(TPD&Rusça)
  • Pil: 1100mAh

Puff: 2200 şeklinde birçok avantaja sahip oldukları görülebilir. Vozol 2200 serisinin içerisindeki lezzet kitleri de birçok elektronik sigaraya göre daha fazladır.

Vozol 2200 Çeşitleri ve Aromaları

Elektronik sigara kullanımında kullanıcıların çeşitli lezzetler denemek istemeleri oldukça doğal bir durumdur. Bu durum karşısında kendi lezzetlerini piyaaaya süren Vozol 2200 markası birçok farklı ürünle tüketicilerin karşısına çıkar. Ananaslı Buz, Buzlu Mango, Lychee Buz, Üzüm Buz, Blue Razz Buz, Çilekli Dondurma, Portakallı Soda, Yemyeşil Buz, Ferahlatıcı Nane ve Muzlu Buz gibi lezzetler bu serinin içerisinde yer alır. Vozol 2200 lezzetleri ile yüksek emiş gücü doğrultusunda lezzetin tadına varabilmek mümkün olur.

Vozol 2200 Nasıl Alınır

Vozol 2200 serisi içerisinde yer alan tek kullanımlık elektronik sigara kitlerini satın almak isteyen tüketiciler firmamızın resmi satış adresini ziyaret edebilirler. Güvenilir ödeme yöntemlerinin kullanıldığı ve güncel ürünlerin yer aldığı web sitemizde uygun fiyatlarla satış gerçekleştirmekteyiz. Vozol 2200 serisinde yer alan tüm ürünlerle entegre bir şekilde çalışan tek kullanımlık kitler ile dilediğiniz lezzete anında erişim sağlayabilirsiniz.

Vozol 2200 Satın Alma

Vozol 2200 serisinin içinde bulunan elektronik sigara ürünlerini satın alabilmek için web sitemizde üyelik açmanız yeterlidir. Üyelik işlemleri kapsamında sizden istenen bilgileri doğru bir şekilde girmeniz ile satış sitemizde yer alan Vozol 2200 ürünlerini sepetinize ekleyerek güvenilir bir şekilde satın alım işlemlerinizi tamamlamanız mümkün olur.

Ürünü satın aldığınız andan itibaren en geç 3 iş günü içerisinde size ulaştırılması için gerekenler tarafımızca yapılır. Vozol 2200 ürünleri özenli bir şekilde paketlenerek sizlere gönderilir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vozol - puff - vozol
vozol 20000 vozol 10000 vozol neon 10000 vozol 12000
İletişime Geçin!
İletişime Geçin!
Elf Bar Türkiye
Merhaba siparişler sadece web site üzerinden alınmaktadır, Sürat kargo ile 1 gün sonra gönderim sağlanmaktadır. Uzaklığa göre 3-4 gün içinde teslim edilmektedir. Kapıda Nakit yada Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz . Kargo takip numarası sms olarak 1 gün sonra gelmektedir.